[Szablony] Promocje na szablony do WordPressa (Black Friday / Cyber Monday 2014)

Warto było nieco zaczekać z zakupem szablonów do WordPressa, aby skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych z okazji amerykańskiego Black Friday oraz Cyber Monday 2014. Już 28 listopada i 1 grudnia czeka na nas szereg niesamowitych ofert.

1. 68 szablonów 40% taniej – cssigniter.com

CSS igniter

Serwis cssigniter.com przygotował ofertę dostępu do wszystkich szablonów w cenie 40% niższej dla dowolnego pakietu. Aby skorzystać z oferty wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod promocyjny: BLACKFRIDAY.

Sprawdź ofertę


 

 

2. 18 szablonów 50% taniej – frogsthemes.com

FrogsThemesSerwis frogsthemes.com także oferuje rabat na dostęp do wszystkich szablonów. W tym przypadku jest to aż 50% za wpisanie kodu promocyjnego: blackfri2014.

Sprawdź ofertę

 


 

3. 50%rabatu na każdy szablon – themeshift.com

szablony themeshift

Kupując każdy pojedynczy szablon w serwisie themeshift.com możemy liczyć na 50% rabatu. Wystarczy, że skorzystamy z kodu rabatowego:  TS-BF-2014.

Sprawdź ofertę

 


 

4. 26 szablonów i 45 pluginów 50% taniej – wpeka.com

szablony wpeka

Serwis wpeka.com oferuje ponad 70 swoich produktów aż 50% taniej. Wśród nich jest 26 szablonów typu premium do WordPressa oraz 45 dodatkowych wtyczek. Kod promocyjny to: WPEKABF14.

Sprawdź ofertę

 


5. 28 szablonów, każdy 30% taniej – cyberchimps.com

szablony cyberchimps

W serwisie cyberchimps.com możemy wybierać spośród 28 szablonów. Każdy z nich możemy mieć 30% taniej korzystając z kodu promocyjnego: internet.

Sprawdź ofertę

 

Lista ofert będzie na bieżąco aktualizowana, dlatego jeśli znacie inne ciekawe promocje, proszę o informację w komentarzach.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *